Hakkında

Hakkında

İçerisinde bulunduğunuz sanal mekânın mevcudiyetinin ve istikbâlinin yegane amacı… Yok öyle birşey. Bu sitenin “şu” veya “bu” gibi bir amacı yok. Zaten sanal mekanın mevcutiyetinin yegane amacı da olamaz. Kaldı ki ahval ve şeraitte dahi bu amacı koruyacak… (: Her neyse,konuyu dağıtmadan toparlayayım: Bu site sloganda da belirtildiği gibi tamamen “Şahsi Kelam Sarfiyatı“dır.

Peki Sen Kimsin?

90’da gözlerini Adana‘da, 97’de bilincini Antalya‘da açan ve halâ bilincini açtığı yerde yani Antalya‘da yaşayan bir insan. Kitap okumaya bayılan (bu arada eğer siz de kitap okumaya bayılanlardansanız mutlaka burayı tıklayın), ara sıra futbol; genelde basketbol oynayan, zamanı yakalayabilmek adına yazılımlarla arasını sıcak tutmaya çalışan, azıcık photoshop, azıcık da wordpress gibi mevcut bilgi tohumlarını sulayıp, büyütmeye çalışan, sürekli kendisini geliştirme amacı güden ve bu günlerde blogger sıfatı kazanan bir insan.

Bu Site Niye Var ?

Blog okumak herzaman hoşuma gitmiştir. Bir de ben deneyim dedim ve şu an fare imlecinizle okşadığınız siteyi kurdum. Bu Site Niye Var ? mmm şey…  Bu site benim için bi’ nevi : ” yaşamda edinilen izlenimlerin saçılma mekanı” diyebilirim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s